Internationale ontmoeting van Gebed voor de Vrede

Op 20 oktober 2020 was er een internationale ontmoeting van Gebed en Vrede op het Piazza del Campidoglio in Rome. Het thema van deze ontmoeting was: 

“Niemand redt zichzelf alleen.
Vrede en broederschap”

Er waren toespraken en bijdragen van een internationaal gezelschap uit alle delen van de wereld met o.a.

Paus Franciscus – Katholieke Kerk, Sergio Mattarella – President van Italië, Ursula von der Leyen – Voorzitter van de Europese Commissie, Andrea Riccardi – Stichter van de Gemeenschap van Sant’Egidio, Bartholomeüs I – Oecumenisch patriarch van Constantinopel, Haïm Korsia – Opperrabbijn van Frankrijk, Mohamed Abdelsalam Abdellatif – Secretaris-generaal van het Hoog Comité van Menselijke Broederschap en Shoten Minegishi – Soto Zenboeddhisme.

Meer informatie over de geschiedenis van deze ontmoetingen kunt u vinden op de website van de Gemeenschap Sant’Egidio Nederland.