Eerste H. Communie en H. Vormsel

In 2021 zal er GEEN nieuw Eerste Heilige Communieproject van start gaan. We beginnen met het volgende Eerste Heilige Communieproject in 2022. We gaan ervanuit dat de uitgestelde Eerste Heilige Communievieringen van 2020 (waarvan de voorbereidingen al hebben plaatsgevonden) wel in 2021 zullen plaatsvinden (vóór de zomer). Het is nog even wachten op ‘betere’ tijden. We houden jullie op de hoogte!

In eerdere edities van Franciscus Magazine, schreven we over het vormselproject. De bedoeling was om hiermee te starten in januari 2021. Gezien de laatste ontwikkelingen en maatregelen om­trent het coronavirus is er besloten dat alle vormselvoor­bereidingen worden uitgesteld. We hopen mid­den april 2021 de ouderavond te kunnen houden, waarna in mei de vormselvoorbereidings­bij­een­komsten van start gaan.

Het Pastoraal Team, de werkgroep EHC en de werkgroep Vormsel