Zilveren priesterfeest pastoor George

Op zon­dag 9 september is het feest in onze hele re­gio! Dan viert onze pastoor dr. George Paimpillil Joseph, dat hij 25 jaar geleden tot priester werd ge­wijd. Op de foto ziet u hoe hij de wijding ontving uit handen van zijn bisschop. Zelf blijft hij, zoals altijd, be­­scheiden: “Het gaat niet om mij, maar om wat ik voor de Heer en zijn Kerk mag doen.” Die beschei­de­n­heid heeft er zeker toe bijgedragen dat pastoor George bij veel parochianen een warm plek­je in het hart heeft veroverd. We hopen dan ook dat velen van de gelegenheid gebruik zullen maken om de fees­telijke Eucharistieviering bij te wonen die zal plaats vinden in de Engelmunduskerk in Driehuis, aanvang 10.30 uur. Alle andere kerken zullen dan gesloten zijn. Voor die gelegenheid komt ook de Indiase bisschop van pastoor George naar Neder­land. Tevens zullen een aantal priester­vrienden van hem aan het altaar meevieren. Na afloop kunt u de jubilaris in de kerk feliciteren en is er, onder het genot van een kopje koffie gelegenheid om nog bij te praten