Spreek je uit! En luister… Synode 2023

Alle jongeren in onze parochie en het dekenaat Haarlem worden uitgenodigd door pastoor-deken George Paimpillil om zich uit te spreken over de kernvragen en thema’s en te luisteren naar elkaar op een Synodebijeenkomst. Deze bijeenkomst zal gehouden worden op maandagavond 14 maart om 20.00 u., locatie Mariakerk, Lingestraat 1, Haarlem-Noord.
Graag aanmelden: dekenvanhaarlem@gmail.com

Het doel van de Synode is niet om documenten te produceren, maar om dromen te laten kiemen, profetieën en visioenen te stimuleren, hoop te laten opbloeien, vertrouwen te geven, wonden te helen, relaties te weven, een dageraad van hoop op te wekken, van elkaar te leren, en een positief denkbeeld te creëren dat de geesten verlicht, de harten verwarmt, en de handen versterkt …

(Paus Franciscus)