Hemelvaart van de Heer | 21 mei

Met Pasen is Jezus Christus, Zoon van God verrezen uit de doden. Hij leeft! Vervolgens verschijnt Hij vaak aan zijn leerlingen. Zijn leerlingen herkennen Hem aan het “breken van het brood”, de Eucharistie, en door wat Hij de leerlingen vertelt. En dan komt het moment dat Jezus definitief naar Zijn Vader in de Hemel gaat. Niet langer verschijnt Hij aan zijn leerlingen.
Veertig dagen nadat Jezus opstond uit de dood herdenken wij dat Hij naar de hemel ging. Dat doen wij aanstaande donderdag op Hemelvaartsdag.

Het ‘bij God zijn’, naar de hemel gaan na onze dood, is het uiteindelijke doel van ons leven. Jezus heeft een plekje bij God de Vader voor ons bereid. Wij zijn uitgenodigd om daar te komen.

Op donderdag 21 mei om 10.30 u. is er live een Eucharistieviering met Mgr. J. Hendriks (Koorzang).

Beeld: Verbeelding van de hemelvaart door Giotto di Bondone.