Reliek H. Bernadette in bisdom Haarlem-Amsterdam

Van 4 t/m 8 april zal een schrijn met een reliek van de heilige Bernadette Soubirous in ons bisdom zijn. Van 4 t/m april in de parochie H. Maria in Amstelveen (in de H. Urbanuskerk in Bovenkerk) en van 5 t/m 8 april in het heiligdom O.L.V. ter Nood in Heiloo. Bernadette was 14 jaar toen zij op 11 februari 1858 een verschijning zag van Maria in de grot van Massabielle, net buiten Lourdes. Door de aanwezigheid van de reliekschrijn in Nederland willen de Nederlandse bisschoppen de evangelische boodschap van Lourdes onder de aandacht brengen en het pelgrimeren naar Lourdes stimuleren. Van 21 t/m 26 september 2024 zal er vanuit onze parochie een Lourdesreis georganiseerd worden. Voor opgave/info over deze Lourdesreis: Ton Joosten – 023 5390382 of Bernadette Siskens – 0255 521240.