Opening van de Synodale Consultatie

Op zondag 17 oktober was iedereen uitgenodigd om in een bijzonder mooi gezongen Gregoriaanse Vespers in de Sint Nicolaasbasiliek te Amsterdam de opening van de Synodale Consultatie ter voorbereiding op de Bisschoppensynode in 2023 mee te vieren.

Gewijde kaars en gebed
Aan het einde van de viering werd een gewijde kaars uitgereikt met het logo van de Synode. Deze kaars zal op alle gespreksbijeenkomsten die volgen in de dekenaten als teken van verbondenheid worden gebrand.
Een vereenvoudigde vorm van het gebed ‘Wij staan voor U, Heilige Geest’ dat Paus Franciscus ter voorbereiding op de Synode heeft uitgereikt kunt u in ons menu ‘Geestelijk Voedsel’ vinden en bidden.

Preek
Hieronder vindt u de preek die Mgr. Hendriks bij deze gelegenheid heeft gehouden.