Hele wereld bidt het Onze Vader samen met Paus Franciscus | Woensdag 25 maart om 12.00 u.

Paus Franciscus
Hele wereld bidt het Onze Vader samen met Paus Franciscus.

Paus Franciscus heeft afgelopen zondag, vanwege de coronacrisis, zijn zondagse Angelustoespraak in de Bibliotheek van het Apostolisch Paleis uitgesproken. Deze werd rechtstreeks uitgezonden via de Vaticaanse media.

‘In deze dagen van beproeving, terwijl de mensheid voor de bedreiging van een pandemie beeft, wil ik alle christenen voorstellen gezamenlijk uw stem naar de hemel te richten’.

Hiermee roept hij alle christenen wereldwijd op om op woensdag 25 maart om 12.00 uur gezamenlijk het Onze Vader te bidden om bij Hem het einde van de pandemie af te smeken.

Kijk hier live naar deze uitzending:

Paus Franciscus kondigde ook aan dat hij op vrijdag 27 maart om 18.00 uur een bijzonder Urbi (aan de stad) en Orbi (aan de wereld) zal uitspreken. Hij zal dit doen tegenover een leeg St. Pieterplein. Deze pauselijke zegen wordt normaal alleen met Kerstmis en Pasen uitgesproken.

Zullen we deze oproep van de Paus ter harte nemen en samen bidden.
Pastoor George Paimpillil

geestelijk voedsel