Bezoek de Wezens van de KoepelKathedraal

Een tweede, nog spannender tocht door de KoepelKathedraal, is toegevoegd aan de vorig jaar zo succesrijke ‘Klim naar het Licht’. Nu niet alleen op het dak van de Kathedraal, maar via prachtige spannende spiltrappen en torens kunt u de wonderlijke wezens, die ontsproten zijn uit het brein van architect Joseph Cuypers, van dichtbij bewonderen.

Tracteer jezelf op dit vakantie-uitje in eigen land!

Tot 25 oktober is het mogelijk om deze tocht te maken, te genieten van het uitzicht op de binnenstad, de duinen en de zee en in de crypte van de Kathedraal de 3D-replica’s van de duivel en de vleermuis van dichtbij te bewonderen.

Voor meer informatie en reservering ga naar de website van de KoepelKathedraal.

Kathedrale Basiliek St. Bavo
Leidsevaart 146, 2014 HE Haarlem